درباره ما

مدرکمن

مدرکمن، موسسه‌ای معتبر در فروش مدرک به شمار می‌رود که اقدام به صدور مدرک تحصیلی معتبر نموده است. این مدارک، توسط سازمان علوم تحقیقات و فناوری قابل استعلام و پیگیری می‌باشند و تمامی مدارک شامل پرونده فیزیکی و الکترونیکی هستند که مشخصات فرد و ریز نمراتی از دروس ارائه شده، درآنها درج شده است. تمامی مدارک در سیستم دانشگاه به ثبت می‌رسد و هر زمان که فرد بخواهد، می تواند به پرونده خود دسترسی داشته باشد. تمام این اقدامات برای اعتبار مدرک تحصیلی شما صورت گرفته است تا با اطمینان خاطر، مدرک تحصیلی مورد نیاز خود را خریداری کنید.

مشاورین ما به بهترین شکل ممکن، شما را در این امر یاری می‌رسانند زیرا، هدف موسسه مدرکمن این است که بتوانید انتخاب درستی در زمینه خرید مدرک داشته باشید.

جهت تماس با MADRAKMEN می‌توانید با مرور صفحه تماس با ما، از خدمات موسسه بهره‌مند گردید.

خدمات ما

مدرک دکتری
فروش مدرک دکتری

مدرکمن با فروش مدرک دکتری از دانشگاه‌های سراسر کشور، به شما کمک خواهد کرد تا در زمان و هزینه خود صرفه جویی کنید. با خرید مدرک دکتری در زمانی کوتاهتر از یک ماه مدرک معتبر خود را دریافت کنید و از مزایای بسیارخاص مدرک خود استفاده کنید.

مدرک کارشناسی ارشد
مدرک کارشناسی ارشد

تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد هزینه بالایی در پی دارد و باید از سد کنکور سراسری گذشت. مدرکمن اما با فروش مدرک کارشناسی ارشد کمک خواهد کرد تا با صرف هزینه مناسب در کوتاهترین زمان موفق به اخذ مدرک فوق دیپلم شوید.

مدرک کارشناسی
مدرک کارشناسی

مدرکمن با فروش مدرک لیسانس با تشکیل پرونده فیزیکی و دیجیتال برای هر مدرک صادر شده در دانشگاه‌های سراسر کشور اقدام به اعطای مدرک معتبر به همراه ریز نمرات تحصیلی به متقاضیان می‌نماید. با خرید مدرک لیسانس می‌توانید از آن برای استخدام در ادارات مختلف، ارائه به سفارتخانه‌ها و یا برای ادامه تحصیل استفاده نمائید.

مدرک کاردانی
خرید مدرک کاردانی

مدرکمن با استفاده از روابط قوی خود با نهادهای مختلف اقدام به فروش مدرک کاردانی قابل استعلام نموده است. با خرید مدرک کاردانی معتبر می‌توانید برای ثبت نام در مقطع کارشناسی اقدام نمایید یا برای دریافت ارتقا شغلی از آن استفاده نمایید. با خرید مدرک کاردانی در هزینه و زمان خود صرفه‌جویی می‌نمایید.

تجربیات ما

مشتری
دوره آموزشی
رشته تحصیلی
دانشگاه طرف قرارداد