تا به حال آرزوی پزشک شدن را در سر پرورانده‌اید؟ پزشکان هم درآمد بالایی دارند و هم منزلت اجتماعی این افراد بسیار بالاست. ورود به مقطع پزشکی پروسه‌ای سخت و پیچیده است و با وجود متقاضیان زیاد تعداد کمی از افراد می‌توانند موفق به تحصیل در این مقطع شوند. البته راهی وجود دارد که شما به وسیله آن می‌توانید مدرک پزشکی را دریافت کنید و از مزایای زیاد این مدرک استفاده کنید، این راه حل، خرید مدرک تحصیلی پزشکی است. شاید برای شما این پیشنهاد عجیب و وسوسه‌انگیز باشد که بتوانید مدرک پزشکی را بخرید و در طول مدت کوتاهی به خواسته‌ی خود برسید. در مقاله حاضر روند اخذ مدرک پزشکی را مرور میکنیم و اطلاعات موثقی در رابطه با خرید مدرک پزشکی معتبر از MADRAKMEN در اختیار شما قرار خواهیم داد. 

قبل از تحصیل در مقطع پزشکی باید ابتدا در کنکور سراسری تجربی شرکت کنید، این کنکور دارای بالاترین تعداد آزمون دهنده است و امکان کسب حد نصاب نمره در این آزمون بسیار کم است. هر ساله فقط 10 درصد شرکت کنندگان در کنکور تجربی می‌توانند وارد دانشکده پزشکی شوند. اشخاص پس از پذیرفته شدن در این آزمون با ارائه مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی تجربی می‌توانند در دانشگاه ثبت‌نام کنند. این مرحله تازه شروع دشواری‌ها است، تحصیل پزشکی جزء سخت‌ترین دوران تحصیل بین رشته‌های مختلف دانشگاهی است.

تعداد کل واحدهایی که باید در هنگام تحصیل پزشکی گذراند 290 واحد است که 152 واحد درسی و 138 واحد نشانه‌شناسی، كارآموزی و كارورزی و پایان‌نامه را شامل می‌شود. کل دوره پزشکی به چهار بخش تقسیم می‌شود. مرحله اول آن علوم پایه است که 2.5 سال طول می‌کشد که در این مرحله دانشجویان باید دروسی در مورد چگونگی کار کردن اعضای بدن، انگل، ویروس، قارچ و باکتری را بخوانند. پس از اتمام این باید در آزمون علوم پایه شرکت کنند و  اگر پذیرفته شدند می‌توانند وارد مرحله بعد، که به آن مرحله فیزیوپاتولوژی می‌گویند، شوند. این مرحله به نظر بسیاری از دانشجویان  سخت‌ترین دوران تحصیل در مقطع پزشکی است. در طول این دوره تمام نشانه‌های در بیماری‌ها مختلف مورد مطالعه قرار میگیرد و هر چند روز یک آزمون در مورد یک بیماری در راع است. این مرحله 1 سال به طول می‌انجامد و دانشجویان در این یک سال باید 31 واحد درسی را پاس کنند. پس از گذراندن این تعداد واحد دانشجویان پزشکی وارد دوره کارآموزی بالینی می‌شوند که مرحله سوم از تحصیل پزشکی است. در این مرحله دانشجویان لباس سفید می‌پوشند و وارد محیط بیمارستان می‌شوند. در این دوران دانشجویان باید بتوانند با توجه به اطلاعات کسب شده‌ی خود در دو مرحله قبل، بیماری‌ها را تشخیص دهند. در این مرحله دانشجویان 97 واحد را در مدت زمان 30 ماه پاس می‌کنند.

 پس از گذراندن سه مرحله قبل، وارد مرحله آخر تحصیل پزشکی می‌شوید که مدت زمان آن 18 ماه است و در این زمان باید 67 واحد درسی را بگذرانید. در این مرحله دانشجویان می‌توانند به کمک رزیدنت‌ها به درمان بیماران بپردازند در این دوران دانشجویان مهر پزشکی دارند و می‌توانند به تنهایی به درمان مریض‌ها بپردازند.

 

در کدام دانشگاه ها می‌توان در مقطع تحصیلی پزشکی تحصیل کرد؟

بر خلاف دیگر رشته‌های دانشگاهی که امکان تحصیل در تمام دانشگاه‌های دولتی و خصوصی وجود دارد برای رشته پزشکی فقط چند دانشگاه وجود دارد که این دانشگاه‌ها شامل چند دانشگاه دولتی و دانشگاه آزاد است. کل پذیرفته شدگان در هر دو این دانشگاه‌ها در حال حاضر حدود 5000 نفر است که نسبت به آزمون دهندگان کنکور تجربی بسیار کم است. شما برای تحصیل در دانشگاه آزاد باید شهریه بپردازید این شهریه به بخش شهریه ثابت و شهریه متغییر تقسیم می‌شود که شهریه ثابت بر مبنا سال ورودی تعیین می شود اما شهریه متغییر با توجه به تعداد و نوع دروس مشخص می‌شود که مجموع این دو شهریه در رشته پزشکی برای هر ترم به طور میانگین 10 میلیون تومان است یعنی شما پس از 7 سال تحصیل در این دانشگاه باید 140 میلیون تومان شهریه بپردازید.

 

چرا مدرک پزشکی را بخریم ؟

همانطور که در بالا مطالعه کردید شما علاوه بر گذراندن دروس سخت پزشکی اگر در دانشگاه دولتی قبول نشوید باید هزینه‌ی سنگینی نیز برای تحصیل در دوران پزشکی بپردازید. این هزینه بسیار بالا می‌باشد و اگر شما یک ترم توانایی پرداخت شهریه دانشگاه را نداشته باشید از دانشگاه اخراج می‌شوید. با خرید مدرک پزشکی مشخصات و پرونده شما در سیستم دانشگاه ثبت می‌گردد و برای شما پرونده الکترونیکی و فیزیکی به همراه ریز نمرات در دانشگاه تشکیل می‌شود. بر روی مدرکی که تحویل می‌گیرید مهر و هولگرام دانشگاه مربوطه وجود دارد که این نشان معتبر بودن این مدرک می‌باشد. همچنین شما می‌توانید سایر رشته‌های مربوط به گروه پزشکی مانند دندانپزشکی نیز اقدام به خرید مدرک کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه مقاله خرید مدرک دندانپزشکی را مطالعه کنید.

 

قیمت مدرک پزشکی

شاید مهم‌ترین مسئله که شما در مورد خرید مدرک تحصیلی پزشکی به آن فکر می‌کنید قیمت مدرک باشد، که آیا قیمت این مدرک ارزش این را دارد که آن را خریداری کنید؟ باید در جواب بگوییم که با خرید مدرک پزشکی با قیمتی کمتر از نصف هزینه تحصیل، هم در وقت و هم در هزینه خود صرفه‌جویی کنید و دیگر لازم نیست دروس سخت و فشرده پزشکی را بگذرانید. با وجود اینکه مدرک پزشکی که دریافت می‌کنید تمام مراحلی که برای ارائه یک مدرک واقعی لازم است را طی کرده است و کاملا معتبر است اما قیمت آن نسبت به زمان و هزینه ای که برای دریافت مدرک پزشکی باید صرف کنید بسیار ارزان و مناسب است. شما عزیزان برای اطلاع دقیق از قیمت این مدرک می توانید با مشاوران MADRAKMEN تماس بگیرید.

در خرید مدرک پزشکی باید دقت داشت که معتبر باشد. MADRAKMEN با تکیه بر روابط وسیع و قوی خود در دانشگاه‌ها مدرک پزشکی به شما ارائه می‌دهد. مدارکی که دارای پرونده های فیزیکی و الکترونیکی است و اطلاعات شما در سیستم دانشگاه مربوطه ثبت شده است. مدرکی که شما دریافت می کنید مورد تائید وزارت بهداشت به همین علت شما می توانید از این مدرک برای استخدام در بیمارستان ها، کلینیک ها و مراکز درمانی استفاده کنید. مدرک پزشکی اخذ شده قابل استعلام است و همراه با ریزنمرات و صدور کد نظام پزشکی به شما تعلق خواهد گرفت.

 

مدارک مورد نیاز جهت خرید مدرک پزشکی

با خرید مدرک معتبر پزشکی لازم نیست در هیچ آزمونی شرکت کنید، فقط با ارائه مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی تجربی که از زمان صدور آن 7 سال گذشته باشد قادر به خرید مدرک پزشکی خواهید بود. شما علاوه بر این مدارک باید فتوکپی شناسنامه، کارت ملی و چند قطعه عکس به MADRAKMEN تحویل دهید و در کمتر از یک ماه مدرک پزشکی معتبر خود را که در سیستم دانشگاه ثبت شده است و دارای پرونده الکترونیکی و فیزیکی است را دریافت کنید.