روزانه به دلیل نداشتن مدرک تحصیلی در رشته دلخواه، بسیاری از فرصت‌ها را از دست می‌دهید و زمان عامل مهمی برای از دست دادن فرصت‌ها است. فرصت را از دست ندهید و با خرید مدرک تحصیلی دندان پزشکی که یکی از 3 رشته مورد توجه افراد رتبه برتر کشور است به آرزو ها و رویاهای خود برسید. اما چرا به جای تحصیل در مقطع دندان پزشکی آن را بخریم؟ اگر دندان پزشک تجربی هستید از مراحل اخذ مدرک دندان پزشکی با خبر هستید. در ادامه روند اخذ مدرک دندان پزشکی را توضیح می‌دهیم.

اولین مرحله برای دریافت مدرک دندان پزشکی شرکت در کنکور تجربی است که دارای بالاترین جامع آماری بین تمام رشته‌های تحصیلی است. اگر بتوانید در آزمون رتبه مناسب را کسب کنید، می توانید با ارائه مدرک پیش‌دانشگاهی و دیپلم تجربی در این مقطع ثبت نام کنید. پس از ثبت نام شما وارد مقطع دندان پزشکی می‌شوید. تحصیل در این دوره به دو بخش علوم پایه و کارآموزی تقسیم می‌گردد. در مرحله اول یعنی علوم پایه شما باید 63 واحد درسی را که شامل 24 واحد درس عمومی و 39 واحد درس اختصاصی، به صورت تئوری و عملی، در طول 2 سال بگذرانید. پس از پایان این دوره باید در آزمون علوم پایه شرکت کنید و پس از قبولی در این آزمون وارد مرحله بعدی که همان دوره کارآموزی یا تخصصی است می‌شوید.

در دوره کارآموزی شما باید 154 واحد درسی که شامل 139 واحد اختصاصی و 15 واحد اختصاصی است را در طول 4 سال بگذرانید. پس از گذراندان این مراحل موفق به اخذ مدرک دندان پزشکی خواهید شد.

امکان تحصیل این رشته در سه دانشگاه سراسری، آزاد و پردیس وجود دارد. مجموعا دانشجویان دندان پزشکی پذیرش شده توسط هر سه دانشگاه‌ در حدود 1500 نفر است. برای تحصیل در دانشگاه آزاد و پردیس شما باید شهریه بپردازید که این شهریه به دو بخش متغییر و ثابت تقسیم می‌شود. شهریه ثابت بر اساس سال ورودی و شهریه متغییر بر اساس تعداد واحد و نوع درس اعم از واحد عمومی یا واحد تخصصی، تعیین می‌گردد. در حال حاضر هزینه تحصیل در رشته دندان پزشکی در دانشگاه آزاد در صورتی که تحصیل خود را در طول حداقل 6 سال به اتمام برسانید، مبلغ 120 میلیون تومان خواهد بود!

شهریه دانشگاه پردیس بین الملل نیز برای هر ترم به طور متوسط با توجه به اینکه در کدام دانشگاه تحصیل می‌کنید بین 17 تا 22 میلیون می باشد. بنابراین واضح است با خرید مدرک دندان پزشکی تا چه حد می‌تواند در هزینه‌های مالی و زمانی شما با صرفه باشد.

 

آیا مدرک تحصیلی دندان پزشکی که خریداری می کنیم معتبر است؟

مدرک تحصیل دندان پزشکی خریداری شده کاملا معتبر است. مشخصات در سیستم دانشگاه مربوطه ثبت شده است و پرونده الکترونیکی و فیزیکی تشکیل می‌گردد. در این پرونده اطلاعات شخصی و ریز نمرات شما وجود دارد و اگر به دانشگاه مربوطه مراجعه کنید می‌توانید اطلاعات خود را در آن جا بیابید. همچنین بر روی مدرک دندان پزشکی شما مهر و هولگرام دانشگاه وجود دارد که این نشان از اعتبار مدرک شما است. با توجه به صدور مدارک توسط دانشگاه می‌توانید به راحتی مدرک خود را به ارگان‌های دولتی و خصوصی ارائه دهید و از استعلام دائمی مدرک خود مطمئن باشید.

 

مدرک تحصیلی دندان پزشکی را از کجا خریداری کنیم؟

MADRAKMEN با استفاده از روابط قوی و گسترده خود با افراد و سازمان‌ها، مدرک دندان پزشکی را به همراه ریز نمرات و کد نظام پزشکی به شما ارائه می‌نماید. مدرکی که دارای پرونده فیزیکی و الکترونیکی در سیستم دانشگاهی است و تمامی اطلاعات تحصیلی شما در آن به ثبت رسیده است. مدرک دندان پزشکی شما توسط دانشگاه صادر گردیده و مهر و هولگرام دانشگاه مربوطه بر مدرک شما درج شده است.

 

مدارک مورد نیاز جهت دریافت مدرک دندان پزشکی

برای خرید مدرک دندانپزشکی تنها به ارائه مدرک پیش دانشگاهی تجربی نیازمندید و نیازی به شرکت در آزمون و امتحانی نیست. اگر آقا هستید علاوه بر فتوکپی شناسنامه، کارت ملی و چند قطعه عکس باید کارت پایان خدمت یا معافیت از خدمت خود را نیز ارائه کنید. توجه نمائید از زمان صدور مدرک پیش دانشگاهی و دیپلم شما  باید حداقل 6 سال گذشته باشد تا بتوانید مدرک دندان پزشکی خود را خریداری نمایید.

 

موارد استفاده از مدرک تحصیلی دندان پزشکی

با اخذ مدرک دندانپزشکی می‌توانید در آزمون‌های تخصصی دندان پزشکی شرکت کنید. از دوره‌های تخصصی دندان پزشکی می‌توان به اندودنتیکس، دندان‌پزشکی ترمیمی، دندان‌پزشکی کودکان و ... اشاره کرد. همچنین خواهید توانست وارد بازار کار شوید و برای خود مطب بزنید یا در کلینیک، بیمارستان و مراکز درمانی مشغول به کار شوید. درآمد دندانپزشکی بسیار بالا است و دندان پزشکان در جامعه دارای منزلت اجتماعی بسیار بالایی هستند. اگر همچنان دلتان در اخذ پزشکی گیر است پیشنهاد ما به شما مطالعه مقاله خرید مدرک پزشکی است.

 

قیمت مدرک تحصیلی دندان پزشکی

جهت اطلاع دقیق از قیمت مدرک تحصیلی دندان پزشکی با MADRAKMEN تماس بگیرید. مشاوران ما به تمام سوالات شما در زمینه مدرک تحصیلی پاسخ می‌دهند و برای شما مراحل دریافت مدرک را توضیح می‌دهند.