اگر شما هم جزء آن دسته از افرادی هستید که روزانه حسرت از دست دادن موقعیت‌های خوب زندگی خود را می‌خورید و به دنبال دریافت یک مدرک معتبر هستید، ما به شما پیشنهاد می‌کنیم با خرید مدرک داروسازی به همه رویاهای خود برسید. دارو سازی در ایران جزء مشاغل پردرآمد است و همچنین داروسازها دارای منزلت اجتماعی بسیار بالایی در ایران هستند. اما چرا خرید مدرک تحصیلی داروسازی را پیشنهاد می‌کنیم؟ اهمیت خرید مدرک داروسازی این است که افراد برای دریافت این مدرک باید چندین سال از عمر خود را صرف کنند تا بتوانند آن را دریافت کنند. در ادامه مراحل اخذ مدرک داروسازی را به صورت جامع توضیح می‌دهیم.

برای اخذ مدرک داروسازی باید ابتدا در کنکور سراسری تجربی شرکت کرد و با تعداد زیاد آزمون‌دهندگان رقابت کرد. در صورت قبولی در رشته داروسازی می‌توانید با ارائه مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی تجربی در دانشگاه ثبت نام کنید. حال برای دریافت مدرک تحصیلی داروسازی باید 209 واحد درسی را طی حداقل 5.5 سال گذراند. دوره دکتری عمومی رشته داروسازی دو مرحله است که در مرحله اول باید 80 واحد درسی که شامل دروس عمومی و اختصاصی است را در طول 2 سال گذراند به این مرحله علوم پایه می‌گویند.

پس از موفقیت در این مرحله، شما وارد مرحله دوم که همان دوره تخصصی داروسازی است وارد می‌شوید. در این دوره شما باید 129 واحد درسی را در طی 3.5 سال بگذرانید که در سه ترم آخر باید به عنوان کارآموز در داروخانه مشغول به کار شوید. اما اگر شما مدرک تحصیلی داروسازی را بخرید دیگر لازم نیست این مراحل را بگذرانید و در عرض چند ماه مدرک خود را دریافت می‌کنید.

 

آیا مدرک تحصیلی داروسازی که خریداری می کنیم معتبر است؟

مدرک تحصیلی داروسازی که شما خریداری می‌کنید معتبر است چون در سیستم دانشگاه مربوطه ثبت شده است و پرونده الکترونیکی و فیزیکی به همراه ریز نمرات در دانشگاه مربوطه ایجاد شده است. بر روی مدرک داروسازی که خریداری می‌کنید مهر و هولگرام دانشگاه زده شده است به همین علت کاملا معتبر و مستند است. مدرکی که خریداری می‌کنید قابلیت استعلام دارد به همین علت می‌توان بدون کوچکترین نگرانی از آن در ارگان‌های دولتی و خصوصی استفاده کرد.

 

موارد استفاده از مدرک تحصیلی داروسازی

خرید مدرک تحصیلی داروسازس از ارزش بسیاری برخوردار است. هیچ یک از فارغ التحصیلان داروسازی در ایران بیکار نیستند و شما می‌توانید به راحتی با استفاده از این مدرک معتبر برای خود داروخانه بزنید و یا در یک کارخانه تولید دارو به عنوان مسول فنی مشغول به کار شوید. حتی با استفاده از مدرک معتبر خود می‌توانید در آزمون کنکور داروسازی شرکت کنید و در یکی از 12 رشته تخصصی داروسازی که شامل داروسازی هسته ای، داروسازی بالینی، شیمی و غیره ادامه تحصیل دهید.

 

مدرک تحصیلی داروسازی معتبر را از کجا خریداری کنیم؟

مدرک تحصیلی معتبر داروسازی که توسط MADRAKMEN ارائه می‌گردد کاملا معتبر است. MADRAKMEN با تکیه بر روابط گسترده و قوی خود در سازمان‌های مختلف مدرک داروسازی معتبر به شما ارائه می‌دهد. مدرک صادر شده در سیستم دانشگاهی ثبت شده و دارای پرونده الکترونیکی و فیزیکی به همراه ریز نمرات است. بر روی مدرک داروسازی خریداری شده مهر و هولگرام دانشگاه مربوطه وجود دارد که این نشان از اعتبار مدرک تحصیلی شما است. MADRAKMEN علاوه بر فروش مدرک داروسازی خدمات کاملی جهت خرید مدرک پزشکی عمومی و دندان پزشکی را نیز ارائه می‌دهد.

 

مدارک مورد نیاز برای دریافت مدرک تحصیلی داروسازی

با خرید مدرک داروسازی معتبر نیاز نیست در هیچ آزمونی شرکت کنید و فقط با ارائه مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی تجربی که حداقل 5.5 سال از زمان صدور آن گذشته باشد موفق به اخذ مدرک داروسازی خواهید شد.  علاوه بر آخرین مدرک تحصیلی شما باید فتوکپی شناسنامه، کارت ملی و چند قطعه عکس نیز به MADRAKMEN ارائه دهید.

 

قیمت مدرک تحصیلی داروسازی

جهت اطلاع دقیق از قیمت مدرک داروسازی با مشاوران MADRAKMEN تماس بگیرید تا اطلاعات کاملی در این زمینه به دست آورید.