اگر شما در یک رشته فنی و حرفه‌ای یا کار و دانش تحصیل می‌کنید و دیپلم خود را در این شاخه‌ها دریافت کرده‌اید و یا مدرک دیپلم شما در شاخه نظری صادر شده ولی مدرک پیش دانشگاهی ندارید، می‌توانید وارد دانشگاه شوید اما باید برای مقطع کاردانی ثبت‌نام کنید. این مقطع تحصیلی اولین مقطع دانشگاهی است و دانشگاه‌های محدودی مقطع کاردانی را به صورت ناپیوسته ارائه می‌دهند. با ارائه درخواست خرید مدرک کاردانی از دانشگاه غیرانتفاعی و یا خرید مدرک کاردانی از دانشگاه آزاد در رشته‌های متنوع تحصیلی می‌توانید مدرک خود را به ارگان‌های مختلف دولتی و خصوصی ارائه دهید. همچنین اگر علاقه‌مند به داشتن مدرک در رشته‌های کارشناسی پیوسته هستید مطالعه مطلب مربوطه را به شما توصیه میکنیم.

مطلب حاضر می‌تواند اطلاعات موثقی از فروش مدرک کاردانی توسط MADRAKMEN به شما ارائه دهد.

برای اخذ مدرک کاردانی به صورت نرمال دانشجو باید حداقل 70 و حداکثر 85 واحد درسی را در حداقل 4 ترم و حداکثر 5 ترم بگذراند. از این تعداد 15 واحد به دروس عمومی و مابقی واحد‌ها با توجه به رشته تحصیلی، دروس تخصصی است. گذراندن این تعداد واحد درس در دانشگاه صرف نظر از هزینه‌های مالی، حداقل 2 سال زمان خواهد برد. اگر شما این زمان را ندارید و به دنبال یک روش سریع‌تر برای اخذ مدرک کاردانی خود هستید، پیشنهاد ما به شما خرید مدرک تحصیلی کاردانی است.

 

اعتبار مدرک تحصیلی کاردانی خریداری شده

در چند سال اخیر مدرک دانشگاهی نسبت به گذشته کاربردی‌تر شده است و برای استخدام چه در ارگان‌های دولتی و چه خصوصی نیاز به مدرک دانشگاهی است، حتی اگر قبلا در سازمان‌های دولتی استخدام شده باشید نیز برای ارتقاء شغلی و افزایش حقوق خود نیاز به مدرک دانشگاهی دارید. اما اگر شما زمان و حوصله درس خواندن را ندارید بهتر است یک مدرک تحصیلی کاردانی را خریداری کنید، این مدارک کاملا معتبر می‌باشند و در سیستم دانشگاه ثبت شده است و فایل فیزیکی آن به همراه ریز نمرات شما وجود دارد. مدارک قابل استناد و استعلام می‌باشند و شما بدون نگرانی می‌توانید این مدرک را به سازمان‌های مختلف ارائه دهید.

 گاهی اوقات نیز افراد برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی نیاز به مدرک تحصیلی کاردانی دارند، این افراد نیز می‌توانند با خرید مدرک کاردانی در زمان و هزینه خود صرفه‌جویی کنند. مدارک ارائه شده توسط MADRAKMEN کاملا قانونی است و در سیستم دانشگاه ثبت می‌گردد. برای شما پرونده‌ای در دانشگاه ایجاد می‌گردد که شامل سوابق تحصیلی و ریز نمرات شما است و حتی می توانید با مراجعه به دانشگاه این فایل را نیز مشاهد کنید. MADRAKMEN با استفاده از روابط قوی خود با افراد مختلف به شما مدرکی را ارائه می‌دهد که کاملا قانونی است و شما می‌توانید برای ثبت‌نام کنکور در مقطع کارشناسی از آن استفاده کنید و استعلام های لازم را نیز دریافت کنید.

 

قیمت مدرک تحصیلی کاردانی

به جز پذیرش در سهمیه روزانه دانشگاه‌های سراسری، برای تحصیل در دانشگاه باید شهریه پرداخت شود. بنابراین اگر شما قصد اخذ مدرک کاردانی دارید علاوه بر صرف زمان باید هزینه‌ای نیز برای شهریه دانشگاه بپردازید، اما شما می‌توانید با خرید مدرک تحصیلی کاردانی معتبر و با قابلیت استعلام و ثبت شده در سیستم دانشگاهی کشور، هم در وقت و هم در هزینه خود صرفه جویی کنید. مدارکی که توسط MADRAKMEN ارائه می‌شود با توجه به رشته تحصیلی، مقطع و دانشگاه صادر کننده مدرک قیمت بسیار مناسب و به صرفه‌ای دارند. شما می‌توانید برای اطلاع دقیق از قیمت مدرک کاردانی معتبر با مشاوران MADRAKMEN تماس بگیرید.

 

خرید مدرک تحصیلی کاردانی غیر انتفاعی یا خرید مدرک کاردانی دانشگاه آزاد؟

در ایران دانشگاه‌های زیادی وجود دارد که هر کدام دارای ساختار خاصی هستند که برای تحصیل در هر کدام از این دانشگاه‌ها باید مبانی قانونی  آن را رعایت نمود. مثلا برخی از این دانشگاه‌ها بدون کنکور دانشجو می‌پذیرند در حالی که برای ورود به برخی دیگر باید حتما در کنکور شرکت نمائید. برخی از دانشگاه‌ها دولتی و برخی دیگر خصوصی هستند. از این رو خرید مدرک کاردانی غیر انتفاعی با روند خرید مدرک کاردانی دانشگاه آزاد یا پیام نور و سراسری متفاوت است هرچند کلیه مدارک دانشگاهی صادر تحت نظارت وزارت علوم و مورد تائید این وزارتخانه است.

 برای ثبت نام در رشته‌های کاردانی باید حداقل دیپلم یکی از رشته‌های نظری، فنی و حرفه‌ای و یا کار و دانش را داشته باشید. برای اخذ مدرک کاردانی نیازی به مدرک پیش‌دانشگاهی نیست. اگرچه خرید مدرک کاردانی غیر انتفاعی به دلیل قیمت مناسب تر متقاضیان بیشتری دارد و معمولا برای دریافت ارتقا شغلی مورد درخواست قرار میگیرید اما خرید مدرک کاردانی دانشگاه آزاد به دلیل رتبه بین‌المللی دانشگاه آزاد اسلامی، بیشتر مورد علاقه مشتاقان تحصیل در خارج از کشور قرار دارد. اگر علاقه مند به صرفه جویی در زمان و هزینه هستید و قصد اخذ مدرک معتبر دارید خرید مدرک کاردانی با قابلیت استعلام و ثبت شده در سیستم دانشگاهی را به شما پیشنهاد می‌دهیم. کافیست با ما تماس بگیرید.

 

نحوه خرید مدرک تحصیلی کاردانی

شاید برای شما عجیب باشد که چرا افراد مدرک تحصیلی خود را خریداری می‌کنند اما باید بگوییم افرادی که برای وقت خود ارزش قائلند با خرید مدرک کاردانی در وقت و هزینه‌های خود صرفه‌جویی می‌کنند و همچنین از تمام مزایا این مدرک تحصیلی استفاده می‌کنند. مدرک تحصیلی که خریداری می‌کنید کاملا معتبر است و در سیستم دانشگاه ثبت شده است و ریز نمرات و فایل فیزیکی آن در دانشگاه موجود است. به همین علت شما به راحتی می‌توانید مدارک خود را به ارگان‌های دولتی و خصوصی، یا برای ثبت‌نام در مقطع کارشناسی ناپیوسته ارائه دهید و هیچ نگرانی در مورد اعتبار مدرک خود نداشته باشید زیرا این مدارک کاملا قانونی و معتبر می‌باشند. امکان استعلام مدرک خریداری شده نیز گواهی بر اصالت مدرک کاردانی خریداری شده خواهد بود. مدرک صادر شده از طریق خرید مدرک کاردانی تفاوتی با مدارک صادر شده به صورت عادی ندارد و از تمامی مزایای مدرک از جمله برای مهاجرت استفاده کنید و به راحتی مدرک خود را همراه با ترجمه به سفارت خانه‌ها در کشورهای مختلف تحویل دهید.

شما می‌توانید خرید مدرک تحصیلی کاردانی را از MADRAKMEN که به عنوان موسسه‌ای فعال در زمینه ارائه مدارک تحصیلی شناخته شده است انجام دهید. MADRAKMEN با تکیه بر روابط قوی خود با موسسات و افراد مختلف می‌تواند در اخذ مدرک معتبر کاردانی به شما کمک کند. مدرکی با اصالت که در سیستم دانشگاهب به ثبت رسیده و ریز نمرات و فایل فیزیکی آن در دانشگاه موجود است. این مدرک کاملا قانونی است و می‌توانید به راحتی و بدون هیچ مشکلی از آن استفاده کنید.