خرید مدرک کارشناسی از دانشگاه‌های ایران به دو دسته بندی خرید مدرک کارشناسی پیوسته و خرید مدرک کارشناسی ناپیوسته تقسیم می‌شود. برای اخذ هر یک از این مدارک باید مدارک تحصیلی پیش نیاز مربوطه را داشته باشید. برای اخذ مدرک در مقطع کارشناسی ناپیوسته شما باید مدرک فوق‌دیپلم یا همان کاردانی را داشته باشید. تعداد واحد‌هایی که در دوره کارشناسی ناپیوسته باید بگذرانید برای رشته‌های مختلف متفاوت است ولی حداقل تعداد واحد 65 و حداکثر 70 واحد در این مقطع به دانشجو واگذار می‌شود. روند اخذ مدرک کارشناسی ناپیوسته به صورت عادی بین 2 تا حداکثر 3 سال زمان خواهد برد. تعداد واحدهایی که در مقطع کارشناسی پیوسته باید گذراند بیشتر است و بین 130 تا 160 واحد برای رشته‌های مختلف متغیر است، برای این تعداد واحد درسی باید بین 4 تا حداکثر 6 سال زمان به تحصیل بپردازید، تا موفق به اخذ مدرک کارشناسی پیوسته شوید. باید توجه داشت که برای ورود به مقطع کارشناسی پیوسته باید حتما مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی را داشته باشید.

علاوه بر هزینه ای که باید برای هر ترم در دانشگاه آزاد بپردازید، شما حداقل 4 سال از عمرتان را نیز باید صرف اخذ مدرک لیسانس کنید، در حالی که در دانشگاه‌های ایران هیچ واحد درسی که در کار آینده شما مفید باشد تدریس نمی‌شود و تمامی افراد موفق با استفاده از مهارت خاص خود که در عمدتا از طریق داتشگاه کسب نشده است به موفقیت رسیده‌اند. اما برای استخدام در یک ارگان دولتی یا خصوصی شما حتما به اخذ مدرک کارشناسی نیازمندید. یک راه حل ساده برای این مشکل خرید مدرک کارشناسی است. اگر این مقوله برای شما عجیب است بهتر است تا انتها مقاله با ما همراه باشید تا به اطلاعات موثق برای خرید مدرک لیسانس از MADRAKMEN دست یابید.

مدرک تحصیلی کارشناس یا همان لیسانس در ایران جزء مدارک بسیار پرکاربرد می باشد و برای استخدامی‌ها که هر سال سازمان‌های دولتی برگزار می‌کنند درخواست می گردد. همچنین برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد به این مدرک نیاز دارید، شما از این مدرک برای مهاجرت به خارج از کشور نیز می‌توانید استفاده کنید چون کاملا معتبر است امکان دریافت ترجمه آن از دادگستری وجود دارد. حتی اگر در یک شرکت یا سازمان دولتی قبلا با مدرک دیپلم و یا کاردانی استخدام شده باشید با ارائه مدرک تحصیلی کارشناسی غیرانتفاعی می‌توانید هم ارتقاء شغلی بگیرد و هم میزان حقوق شما افزایش می‌یابد. علاوه بر همه این کاربردها داشتن مدرک لیسانس باعث افزایش پرستیژ شما در محیط کار و خانواده می‌گردد.

 

نگران نباشید ، مدرک کارشناسی معتبر بخرید

برای بسیاری از افراد خرید مدرک تحصیلی کارشناسی شاید کمی عجیب برسد و یا تصور کنند که این مدارک معتبر نیستند. اما متفاوت با انتظار این افراد تمامی مدارک خریداری شده از MADRAKMEN کاملا معتبر هستند و به صورت دائمی قابل استعلام خواهند بود. با خرید مدرک کارشناسی ، مدرکی مانند یک مدرک عادی که از طریق تحصیل در دانشگاه اخذ شده، به شما تعلق خواهد گرفت. تمامی مدارک در سیستم دانشگاه ثبت شده و برای شما یک پرونده فیزیکی در دانشگاه ایجاد می‌شود که دارای ریز نمرات و سوابق تحصیلی شما خواهد بود. شما می توانید به راحتی از این مدرک برای استخدام در سازمان‌های دولتی و خصوصی، تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد، ارائه به سفارتخانه‌ها برای مهاجرت و حتی اگر در سازمانی مشغول به کار هستید برای ارتقاء شغلی و افزایش حقوق استفاده کنید. این مدرک تحصیلی کارشناسی قابلیت استعلام و استناد دارد. اما از کجا می‌توان مدرک معتبر که دارای پرونده فیزیکی و الکترونیکی است را خریداری کرد؟

شما می توانید مدرک تحصیلی کارشناسی را از MADRAKMEN خریداری کنید. MADRAKMEN با استفاده از روابط گسترده و قوی خود با افراد و سازمان‌های مختلف به شما مدرکی را ارائه می‌دهد که در سیستم دانشگاه آزاد ثبت شده و پرونده فیزیکی و الکترونیکی آن موجود می‌باشد. مدرک تحصیلی کارشناسی شما دارای ریز نمرات است و شما با مراجعه به دانشگاه می‌توانید پرونده تحصیلی خود را مشاهده کنید. به همین خاطر است که شما بدون نگرانی می‌توانید از مدرک دانشگاهی خود به صورت بسیار معتبر استفاده نمائید. شما با خرید مدرک تحصیلی کارشناسی در زمان و هزینه خود صرفه‌جویی می‌کنید.

 

خرید مدرک کارشناسی آزاد یا خرید مدرک کارشناسی دانشگاه غیرانتفاعی؟

در راستای گسترش علم و دسترسی آسان تمام افراد جامعه به آموزش عالی، دانشگاه آزاد در سال 1361 به دستور هاشمی رفسنجانی تاسیس شد. این دانشگاه بزرگترین دانشگاه ایران و ششمین دانشگاه بزرگ جهان می‌باشد و هر سال تعداد زیادی دانشجو در رشته‌های مختلف تحصیلی با کنکور و یا بدون کنکور موفق به اخذ مدرک تحصیلی در مقاطع کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکترا و رشته‌های پزشکی می‌شوند. خرید مدرک تحصیلی کارشناسی آزاد با تائیدیه وزارت علوم است و شما می توانید برای استخدام در ارگان‌های دولتی، غیر دولتی، تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و یا مهاجرت و تحصیل در خارج از کشور از آن استفاده کنید. خرید مدرک کارشناسی آزاد به دلیل رتبه بین‌المللی دانشگاه آزاد اسلامی، بیشتر مورد علاقه مشتاقان تحصیل در خارج از کشور قرار دارد.

دانشگاه غیر انتفاعی جزء دانشگاه‌های خصوصی است که در سال 1364 با هدف گسترش علم و فرهنگ و دسترسی آسان آحاد جامعه به علم در سرتاسر کشور ایجاد شد. برای اخذ مدرک کارشناسی غیر انتفاعی باید هر ترم مبلغی را به عنوان شهریه ثابت و مبلغی نیز به عنوان شهریه متغیر بپردازید. این شهریه بستگی به تعداد واحدهای عملی و تئوری در هر ترم دارد. در این دانشگاه علاوه بر مقطع لیسانس رشته‌ها در دیگر مقاطع تحصیلی مانند فوق دیپلم، فوق لیسانس و دکترا نیز تدریس می‌شود. خرید مدرک لیسانس غیرانتفاعی به دلیل قیمت مناسب تر متقاضیان بیشتری دارد و معمولا برای دریافت ارتقا شغلی مورد درخواست قرار می‌گیرید. اگر علاقه‌مند به صرفه جویی در زمان و هزینه هستید و قصد اخذ مدرک معتبر دارید، خرید مدرک کارشناسی با قابلیت استعلام  دائم و ثبت شده در سیستم دانشگاهی را به شما پیشنهاد می‌دهیم، کافیست با ما تماس بگیرید.

 

قیمت خرید مدرک کارشناسی

یکی از نگرانی‌های شما شاید قیمت مدرک تحصیلی کارشناسی باشد که به نظر آید با توجه به ویژگی های مانند ثبت در سیستم، پرونده الکترونیکی، تشکیل پرونده فیزیکی و ریز نمراتی که دارد باید بسیار گران باشد. اما قیمت مدرک تحصیلی کارشناسی برخلاف چیزی که شما تصور می‌کنید بسیار مناسب است و حتی در برابر زمان و هزینه‌ای که شما باید در دانشگاه بپردازید تا این مدرک را دریافت کنید کمتر نیز می‌باشد. اگرچه قیمت مدرک تحصیلی کارشناسی آزاد و غیرانتفاعی برای رشته‌های مختلف متفاوت است. MADRAKMEN در عرض 20 روز شما را به رویای اخذ مدرک تحصیلی کارشناسی معتبر می‌رساند تا از مدرک خود برای استخدام در ارگان‌های دولتی یا خصوصی استفاده کنید، یا مدرک خود را به محل کارتان برای ارتقاء شغلی و افزایش حقوق ارائه دهید. جهت اطلاع دقیق از قیمت‌ها کافی است با MADRAKMEN که در زمینه فروش مدرک تحصیلی کارشناسی فعالیت می‌کند تماس بگیرید.

 MADRAKMEN با استفاده از روابط قوی خود که با سازمان‌ها و افراد دارد به شما مدرک کارشناسی غیر انتفاعی را ارائه می دهد که در سیستم دانشگاه غیر انتفاعی ثبت شده است و برای شما یک پرونده فیزیکی که در آن ریز نمرات به همراه اطلاعات شخصی شما مانند عکس، مدرک دیپلم، شماره دانشجویی و غیره وجود دارد ایجاد می گردد. به همین علت شما می توانید از این مدرک برای استخدام، ارتقاء شغلی، مهاجرت و ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد استفاده کنید و نگران استعلامی آن نباشید، چون این مدرک قابلیت استعلام دارد. این مدرک تحصیلی کارشناسی غیر انتفاعی که شما از MADRAKMEN خریداری می کنید مانند یک مدرکی می باشد که شما از دانشگاه غیر انتفاعی پس از 4 سال تحصیل دریافت می نمائید کاملا معتبر و مستند می باشد.