برای بسیاری از افراد تحصیل در مقطع فوق لیسانس و اخذ مدرک کارشناسی ارشد یک آرزو است چون علاوه بر هزینه بالایی که تحصیل در این مقطع دارد، باید از سد کنکور سراسری ارشد که تعداد شرکت کنندگان آن زیاد و تعداد کسانی که پذیرفته می‌شوند کم است عبور نمایند. پس از پذیرفته شدن در دانشگاه اگر در یک رشته کارشناسی پیوسته پژوهشی تحصیل نمایند باید یک پایان نامه به دانشگاه ارائه دهند که کاری است بسیار مشکل و طاقت فرسا. به همین دلایل بسیاری از افراد خرید مدرک کارشناسی ارشد را ترجیح می‌دهند تا از این طریق بتوانند در یک ارگان دولتی و خصوصی استخدام شوند و یا حتی به عنوان استادیار در یک دانشگاه مشغول به کار شوند. خرید مدرک تحصیلی فوق لیسانس به شما کمک می کند تا در زمان و هزینه صرفه جویی کنید.

کارشناسی ارشد یا فوق لیسانس از مدارج بالای علمی در ایران معادل مدرک مسترز (Masters) در دانشگاه‌های غربی است. اخذ کارشناسی ارشد به دو صورت پیوسته و ناپیوسته در ایران امکان پذیر است. کارشناسی ارشد پیوسته در مورد رشته‌های خاصی وجود دارد که مدت تحصیل آن مابین 6 تا حداکثر 7 سال می‌باشد. در این دوران دانشجویان باید بین 172تا 182 واحد درسی را بگذرانند. برای ثبت نام در مقطع کارشناسی پیوسته باید مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی را داشته باشید و در آزمون کنکور سراسری کارشناسی نیز شرکت نمائید. اما بیشتر دانشجوها در ایران علاقه‌مند به تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد به صورت ناپیوسته هستند. این مقطع با توجه به این که پژوهشی، پژوهشی _ آموزشی و یا آموزشی باشد ممکن از یک سال تا سه سال طول بکشد. برای ورود به این مقطع به نیاز به اخذ مدرک کارشناسی دارید و باید در کنکور سراسری کارشناسی ارشد نیز شرکت نمائید. البته دانشجویان برتر هر دانشگاه بدون کنکور وارد مقطع ارشد می‌شوند. برای اخذ مدرک کارشناسی ارشد پیوسته دانشجویان باید با توجه به رشته تحصیلی خود بین 28 تا 32 واحد درسی که 6 واحد آن در رشته‌های کارشناسی ارشد پیوسته پژوهشی و آموزشی _ پژوهشی تز یا پایان نامه است بگذرانند. دانشجویان برای ارائه پایان نامه باید ابتدا ایده و روند تحقیقات خود را در قالب یک پروپوزال به دانشگاه ارائه دهند، پس از تائید این پروپوزال آن‌ها می توانند نگارش پایان نامه خود را آغاز کنند.

خرید مدرک کارشناسی ارشد آزاد یا خرید مدرک کارشناسی ارشد غیر انتفاعی

شما می توانید با تحصیل در یکی از دانشگاه های دولتی و خصوصی که مورد تائید وزارت علوم است مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد را دریافت نمائید، یکی از دانشگاه‌های برتر ایران دانشگاه آزاد است. این دانشگاه دارای مقاطع کارشناسی ارشد ناپیوسته و پیوسته پژوهشی و آموزشی است. شما پس از شرکت در کنکور می‌توانید در یکی از این مقاطع ثبت‌نام نمائید و پس از گذراندن تعداد واحد درسی خود به اخذ مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد آزاد دست بیابید.  

شاید گرفتن مدرک تحصیلی فوق لیسانس دانشگاه آزاد تنها در 20 روز کاری برای خیلی‌های یک رویایی دست نیافتنی باشد اما MADRAKMEN به شما کمک می‌کند در مدت زمانی کوتاه به این رویا و آرزو برسید. در چند سال گذشته در ایران با بالا رفتن نرخ بیکاری، بسیاری از نهادهای دولتی شرایط استخدام را از مدرک کارشناسی به کارشناسی ارشد تغییر داده‌اند، به همین علت بسیاری از جوانان راغب به اخذ مدرک کارشناسی ارشد هستند تا بتوانند در آزمون‌های استخدامی شرکت کنند اما زمان و حوصله لازم برای گذراندن دوره فوق لیسانس را ندارند. این افراد می‌توانند به جای صرف 2 سال از عمر خود در دانشگاه، مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد را خریداری کنند. علاقه‌مندان به خرید مدرک کارشناسی ارشد آزاد را بیشتر، افرادی تشکیل می‌دهند که قصد مهاجرت تحصیلی به خارج از کشور دارند. با توجه به رتیه علمی دانشگاه آزاد در سطح بین‌المللی، دریافت پذیرش تحصیلی از دانشگاه‌های خارج از کشور با پیشینه تحصیل در دانشگاه آزاد، بسیار راحت تر به نظر می‌رسد.

از دانشگاه‌های خصوصی که مدرک آن مورد تائید وزارت علوم تحقیقات و فناوری است دانشگاه‌های غیر انتفاعی هستند. برای اخذ فوق لیسانس دانشگاه غیرانتفاعی باید در آزمون کنکور کارشناسی ارشد شرکت نمائید و پس از پذیرفته شدن در کنکور می‌توانید در این دانشگاه ثبت نام کنید و برای هر ترم تحصیل در این دانشگاه همچون دانشگاه آزاد یک شهریه ثابت و یک شهریه متغییر بپردازید.میزان شهریه متغییر است به تعداد واحد‌ها و دروس تئوری و عملی شما بستگی دارد. برای دریافت مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد غیر انتفاعی علاوه بر اینکه حداقل 2 سال از عمر خود را صرف می‌کنید، باید هزینه ای نیز برای تحصیل در این دانشگاه بپردازید. اگرچه می‌توانید در عرض 20 روز کاری و با هزینه‌ای بسیار مناسب بدون اینکه مجبور به گذراندن واحدهای درسی‌ای شوید که هیچ اهمیتی برای اشتغال در آینده شما ندارد، با خرید مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد غیر انتفاعی در ادارات مشغول به کار شوید و یا به جهت دریافت پیشرفت شغلی مدرک معتبر خود را حتی به نهادهای دولتی ارائه دهید. در وضعیت اقتصادی که همه چیز مدام در حال تغییر است، گذارندن 2 سال از عمر تنها برای دریافت یک مدرک تحصیلی می‌تواند افراد را با مشکلات بسیاری روبرو کند.

 برای خرید مدرک کارشناسی ارشد می‌توانید از MADRAKMEN کمک بگیرید، موسسه‌ای معتبر و مطمئن در زمینه فروش مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد با سابقه‌ای درخشان. مدارکی که این موسسه به شما ارائه می‌دهد کاملا معتبر است.MADRAKMEN با استفاده از روابط گسترده خود که در دانشگاه‌های کشور دارد تمام اطلاعات شخصی و تحصیلی شما را در سیستم دانشگاه ثبت می‌کند و برای شما یک پرونده الکترونیکی و یک پرونده فیزیکی که در آن ریز نمرات و اطلاعات شما موجود است،ایجاد می کند. مدارکی که شما دریافت می‌کنید زیر نظر وزارت علوم تحقیقات و فناوری است و دارای هولوگرام و مهر دانشگاه آزاد است به همین علت قابلیت استعلام دارد که می‌توانید از آن بر اساس نیاز خود در سفارتخانه‌ها، ارگان‌های دولتی، خصوصی و ثبت‌نام در مقاطع دکتری نیز استفاده کنید.

 قیمت مدرک تحصیلی فوق لیسانس دانشگاه

مدارکی که از MADRAKMEN دریافت می‌کنید علاوه بر اینکه دارای تائیدیه وزارت علوم تحقیقات و فناوری است، قیمت مناسبی نیز دارد. قیمت مدرک کارشناسی ارشد در برابر زمان و هزینه‌ای که باید در دانشگاه صرف کنید تا موفق به اخذ مدرک کارشناسی ارشد شوید بسیار به صرفه‌تر است. قیمت این مدارک با توجه به اینکه مدرک کارشناسی ارشد شما پژوهشی باشد یا آموزشی متفاوت است، البته نوع رشته نیز در قیمت مدرک تاثیر گذار است. زمان آماده سازی مدرک حداکثر 20 روز کاری است. مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد خریداری شده دارای پرونده الکترونیکی و فیزیکی است که بر روی مدرک شما هولوگرام و مهر دانشگاه وجود دارد. مدرک خریداری شده کاملا معتبر است و می‌توانید مدرک خود را به ارگان‌های دولتی و خصوصی ارائه دهید. مدرک کارشناسی ارشد شما در سیستم دانشگاه غیر انتفاعی ثبت شده و قابلیت استعلام دائمی دارد.

 اهمیت مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد

اگر شما علاقه به تدریس در دانشگاه را به عنوان استادیار دارید باید حداقل مدرک کارشناسی ارشد داشته باشید. و اگه سن شما کمی بالا رفته و می خواهید در آزمون استخدامی نهاد های دولتی شرکت کنید می توانید با دریافت مدرک کارشناسی ارشد حداقل دو سال به سن قانونی خود برای شرکت در آزمون اضافه نمائید و همه امکان شرکت در موارد استخدامی بیشتری را دارید. همچنین از این مدرک برای ثبت نام در مقطع دکتری دانشگاه های دولتی و خصوصی نیز می توانید استفاده نمائید، علاوه بر این موارد شما امکان مهاجرت و ادامه تحصیل در خارج از کشور با این مدرک را نیز دارید.

 

موارد استفاده از مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد

سن خیلی از افراد بالا رفته و امکان شرکت در آزمون‌های استخدامی دولتی را ندارند این اشخاص می‌توانند با خرید مدرک تحصیلی قانونی کارشناسی ارشد بر حداکثر سن خود برای شرکت در این آزمون بیافزاید و امکان شرکت در این آمون‌ها را داشته باشند. همچنین با خرید مدرک کارشناسی ارشد معتبر شما می‌توانید در دانشگاه های مختلف به عنوان استادیار مشغول به کار شوید یا آن را به سازمانی که در آن مشغول به کار هستید ارائه دهید و از مزایای ارتقای شغلی سود ببرید. برای ادامه تحصیل در مقطع دکتری نیز می توانید از این مدرک استفاده نمائید. اگر شما قصد مهاجرت نیز داشته باشید می توانید این مدرک را به سفارتخانه ارائه دهید و برای ترجمه و اخذ تاییدیه دادگستری و مهر وزارت امور خارجه مدرک خود اقدام نمایید.

 

مدارک مورد نیاز برای دریافت مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد

 

شما برای دریافت این مدرک معتبر باید دارای مدرک کارشناسی باشید که حداقل دو سال از زمان صدور آن گذشته باشد و همچنین اگر آقا هستید باید کارت پایان خدمت یا معافیت از خدمت را داشته باشید. شما با ارائه این مدارک و چند قطعه عکس و فتوکپی شناسنامه و کارت ملی خود می‌توانید این مدرک معتبر و قابل استناد را در کوتاه‌ترین زمان ممکن دریافت کنید و از مزیت های فراوان مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد غیر انتفاعی که مورد تائید وزارت علوم تحقیقات و فناوری است استفاده کنید.