خرید مدرک تحصیلی دکترا دارای مزایایی زیادی است، دکتری بالاترین مقطع دانشگاهی است و اخذ مدرک دکتری نیازمند ارائه پروپوزال و رساله‌ای است که نوآورانه باشد. در مقاله حاضر برای شما عزیزان روندی که برای خرید مدرک دکتری پیش رو دارید را توضیح می‌دهیم. امکان اخذ مدرک دکترا در زیر شاخه‌های علوم انسانی، علوم طبیعی، علوم پایه، کشاورزی، هنر و فنی و مهندسی وجود دارد. تعداد واحد های درسی در دوره دکترا 36 واحد است که از این تعداد 15 تا 18 واحد آن با توجه رشته آموزشی و 18 تا 21 واحد آن پژوهشی می‌باشد البته این تعداد واحد دکترا آموزشی – پژوهشی است و در دوره دکترا پژوهش محور تعداد این واحدها متفاوت می باشد. شما در دوره دکترا پژوهش محور باید 3 تا 8 واحد دروس آموزشی و بین 28 تا 33 واحد پژوهشی را بگذرانید. برای ورود به هر دو دسته دکتری باید در کنکور دکترا شرکت کنید، در این آزمون اگر حد نصاب را کسب کردید می‌توانید در مصاحبه ورودی دانشگاه شرکت کنید. شما باید در مصاحبه ورودی و آزمون کنکور حد نصاب را کسب نمائید تا اجازه ثبت‌نام در این مقطع را داشته باشید. پس از کسب حد نصاب با ارائه مدرک کارشناسی ارشد می‌توانید در مقطع دکترا ثبت نام نمائید. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه چگونگی خرید مدرک کارشناسی ارشد پیشنهاد می‌کنیم مقاله خرید مدرک فوق لیسانس را مطالعه کنید.

حال اگر شما مدرک تحصیلی دکترا را خریداری کنید هم در زمان و هزینه خود صرفه‌جویی می‌کنید و هم دیگر لازم نیست زمان خود را صرف یادگیری دروس سخت دکترا کنید و وقتی صرف تهیه‌ی مقاله‌ای نوآورانه که نوشتن آن بسیار دشوار است کنید. MADRAKMEN حتی تز دکتری را برای شما مهیا خواهد کرد. با اخذ مدرک دکتری می‌توانید در آزمون‌های استخدامی دولتی شرکت کنید چون این مدارک قابلیت استعلام دارد. شما با استفاده از این مدرک می‌توانید عضو هئیت علمی دانشگاه‌های مختلف شوید و یا اگر در سازمانی مشغول به کار هستید با ارائه مدرک تحصیلی دکتری می‌توانید ارتقاء شغلی بگیرید.

 

خرید مدرک تحصیلی دکتری دانشگاه آزاد یا خرید مدرک دکتری غیرانتفاعی ؟

اگر شما هم راغب به خرید مدرک دکترا هستید، MADRAKMEN با فروش مدرک دکترا معتبر به شما کمک می‌کند تا بتوانید به راحتی از مدرک خود در سازمان‌های خصوصی و دولتی استفاده کنید. ما با استفاده از روابط قوی و گسترده‌ای که در سیستم دانشگاهی کشور دارد می‌تواند به شما مدرکی ارائه دهد که در سیستم دانشگاهی کشور ثبت شده است و پرونده الکترونیکی و فیزیکی برای شما ایجاده شده است. فروش مدرک دکتری توسط موسسه شامل ریز نمرات و یک رساله پژوهشی است، مدرک دکترای اخذ شده نیز دارای مهر و هولگرام دانشگاه مربوطه هست و قابلیت استعلام دارد. به همین علت است که شما می‌توانید به راحتی از این مدرک برای استخدام در دانشگاه های دولتی و خصوصی استفاده کنید چون این مدرک هیچ تفاوتی با یک مدرک دکترا که پس از حداقل 5 سال تحصیل کسب می‌کنید ندارد.

برای مقایسه بین خرید مدرک دکترا دانشگاه آزاد و خرید مدرک دکترا غیرانتفاعی لازم است بدانیم روند طبیعی تحصیل در هر دانشگاه به چه صورت است. روند تحصیل در مقطع دکتری بسیار دشوار است. شما با توجه به رشته‌ی مورد نظر خود باید در کنکور دکتری در یکی از شاخه‌های علوم پایه، علوم انسانی، علوم طبیعی، فنی و مهندسی، هنر و کشاورزی شرکت کنید و پس از اینکه در آزمون کنکور حد نصاب کافی را کسب کردید باید در مصاحبه ورودی دکتری که بسیار سخت است شرکت کنید و پس از اینکه حد نصاب نمره را در کنکور و مصاحبه ورودی دانشگاه به بدست آوردید می‌توانید با ارائه مدرک کارشناسی ارشد در مقطع دکتری ثبت نام کنید. چه قصد اخذ مدرک دکتری دانشگاه آزاد را داشته باشید یا در صدد اخذ مدرک دکتری دانشگاه غیرانتفاعی باشید پس از اینکه در دانشگاه ثبت نام کردید باید برای هر ترم شهریه بپردازید. شهریه که برای تحصیل در مقطع دکترا دانشگاه آزاد می‌پردازید به دو قسمت شهریه ثابت و شهریه متغییر تقسیم می‌گردد، که شهریه ثابت با توجه به سال ورودی شما تعیین می‌شود و تا پایان دوره تحصیل تغییر نمی‌کند. ولی شهریه متغییر همان طور که از نامش معلوم است هر ترم با توجه به تعداد واحدهای درسی و اینکه دروس شما تئوری باشد یا عملی تغییر می‌کند. به طور متوسط برای اخذ مدرک دکتری از دانشگاه آزاد برای علوم پایه باید بین 80 تا 100 میلیون، برای رشته‌های کشاورزی و علوم طبیعی 80 تا 120 میلیون و برای رشته‌های هنر بین 65 تا 95 میلیون تومان را در طول 4 تا 6 سال بپردازید. هرساله بین 15 تا 16 درصد بر شهریه دانشگاه آزاد اضافه می‌گردد که مبلغ قابل توجهی برای افراد است. به این نکته توجه نمائید که اگر یک ترم نتوانید شهریه خود را در دانشگاه بپردازید و دانشگاه برای شما مساعدت دانشجویی در نظر نگیرند از دانشگاه اخراج می‌گردید!

 هزینه اخذ مدرک دکتری دانشگاه غیرانتفاعی در رشته فنی ومهندسی، علوم پایه و کشاورزی در هر ترم بین 7 تا 8 میلیون متغییر است و در رشته علوم انسانی این شهریه برای هر ترم بین 75 تا 8 میلیون تومان متغییر می‌باشد. توجه کنید که برای اخذ مدرک دکتری شما باید حداقل 10 ترم در دانشگاه تحصیل کنید. این بدین معناست که حداقل 70 میلیون تومان باید برای اخذ مدرک دکتری دانشگاه غیرانتفاعی بپردازید که البته مبلغ قابل توجهی است.

رتبه دانشگاه آزاد در سطح بین المللی بالاست بیشتر افرادی که قصد مهاجرت دارند ترجیح می‌دهند تا با خرید مدرک دکترا آزاد موقعیت مناسب‌تری را برای خود فراهم کنند. اما خرید مدرک دکتری غیرانتفاعی به دلیل هزینه مناسب‌تر بیشتر مورد استقبال متقاضیان استخدام در ادارات دولتی و خصوصی در ایران و یا دریافت ارتقای شغلی قرار گرفته است.

 

قیمت مدرک تحصیلی دکتری

هزینه تحصیل در مقطع دکترا دانشگاه آزاد بسیار زیاد می باشد و شما علاوه بر تحمل فشار درسی بالا باید مدام نگران شهریه دانشگاه نیز باشید، ولی شما می‌توانید به راحتی و با هزینه بسیار مناسب مدرک دکتری معتبر خریداری کنید و تهیه رساله دکترا خود را نیز به MADRAKMEN بسپارید. همانطور که گفتیم قیمت این مدرک بسیار مناسب است و تمام ویژگی‌های یک مدرک واقعی مانند پرونده الکترونیکی، پرونده فیزیکی، ریز نمرات و استعلام دائم را دارا است. البته قیمت این مدرک برای تمام رشته‌ها یکسان نیست و با توجه به اینکه رشته دکترا شما جزء شاخه علوم انسانی، علوم طبیعی، علوم پایه، فنی و مهندسی، هنر و کشاورزی باشد یا اینکه مدرک خود را از کدام دانشگاه درخواست دهید متفاوت است. برای اطلاع دقیق از قیمت مدرک تحصیلی دکترا آزاد با مشاوران MADRAKMEN تماس بگیرید.

 

مدارک مورد نیاز برای دریافت مدرک دکتری

شما برای خرید مدرک دکترا باید حتما مدرک کارشناسی ارشد که از دریافت آن حداقل 5 سال گذشته باشد داشته باشید همچنین آقایان باید کارت پایان خدمت یا معافیت از خدمت را داشته باشند. شما علاوه بر این مدارک باید کپی شناسنامه، کارت ملی و چند قطعه عکس برای دریافت مدرک دکترا ارائه دهید. در این روند نیازی به شرکت در آزمون سراسری کنکور دکترا و مصاحبه ورودی دانشگاه ندارید و فقط با ارائه چند مدرک می‌توانید مدرک دکترا معتبر را از دانشگاه خریداری کنید و از مزایا زیاد آن استفاده کنید.